طلاپین؛ آموزش طلا و هر آنچه نیاز است درباره طلا و بازار آن بدانید. 

ست کردن انگشترها، انگشتر طلای طلاپین، talapin

نکات ویژه ست کردن انگشتر طلا و روش‌های آن

فهرست مطالب

اگر به تاریخچه انگشتر طلا نگاهی بیندازیم، متوجه خواهید شد که استفاده از یک انگشتر خیلی رایج بوده است و اینکه چند انگشتر را در کنار هم ست کنند، جدیدا به دنیای مد معرفی شده است. اما نقطه آغاز و استفاده از چندین انگشتر از کجا شروع شد؟ در حقیقت تاریخچه ست کردن انگشتر طلا به دنیای مد و فشن و همچنین استفاده برخی از سلبریتی‌ها و هنرمندان بر می‌گردد.

اگر چه هر انگشتر طلا به تنهایی زیبایی و جلوه خاص خود را خواهد داشت اما این روزها مد شده است که چندین انگشتر طلا را با هم ست کنیم و از این طریق زیبایی و درخشندگی دستان خود را افزایش دهیم. سوال اینجاست که چطور انگشترها را در کنار هم ست کنیم؟ چه انگشترهایی در کنار هم ست شود بهتر است؟

چگونه چند انگشترطلا را در کنار یکدیگر ست کنیم تا زیبایی بیشتری داشته باشد سوالی است که میخواهیم در این نوشته به آن پاسخ دهیم.

ring stacking, ست کردن انگشتر طلا، طلاپین، انگشتر طلای طلاپین، talapin

نحوه ست کردن انگشتر طلا طلاپین

نکته کلیدی برای ست کردن چند انگشتر در کنار هم که بهتر است رعایت کنید.

برای ست کردن انگشترها، مخصوصا انگشتر طلا، در کنار هم راه های مختلفی وجود دارد، اما مهم ترین قانونی که بهتر است رعایت شود این است انسجام درونی بین انگشترهایی که استفاده می کنیم وجود داشته باشد. این انسجام درونی باید در شرایطی باشد که همخوانی زیادی بین انگشترها وجود ندارد، اما حس انسجام در عین عدم همخوانی را منتقل می کند. اصطلاح مینیمال به همین سبک اطلاق می شود؛ کمتر بیشتر است(Less is More). معمولا افراد به دنبال ست کردن انگشترهای طلای ظریف و باریک با نقش های ساده در کنار هم هستند. گاهی یک انگشتر در یک انگشت، می تواند دستان شما را زیبا کند و یا گاهی نیاز به ترکیبی از انگشترها برای زیبایی و درخشندگی دستان شماست.

چطور استفاده از چند انگشتر در دست باعث جذابیت می شود؟

ست کردن انگشتر طلا در دست تنها به دست و انگشترهایی که انتخاب می کنیم بستگی ندارد و مواردی مانند لباسی که می پوشیم و سایر اکسسوری ها نیز بستگی دارد. پس ست کردن چند انگشتر در کنار هم کافی نیست و لباس و سایر اکسسوری ها هم باید در نظر بگیریم. معمولا گفته می شود که سادگی زیباست، در این مورد خاص، یعنی ست کردن انگشتر طلا در کنار هم، شلوغی باعث زیبایی می شود. اما نه هر شلوغی، بلکه شلوغی که نظم خاصی در دل خود دارد.

مطالعه بیشتر: آیا کاهش وزن موجب تغییر سایز انگشتر می‌شود؟

لایه بندی انگشتر یک روند زیبا برای طلا و جواهرات بحساب می آید. پوشیدن و ست کردن انگشترهای مختلف در کنار هم گاهی برای بیان مراحل مختلف و حالت های مختلف ما در زندگی نیز استفاده می شود.

معنای ست کردن انگشتر ها در کنار هم چیست؟

در نوشته‌ای جداگانه توضیح داده ایم که “معنای انداختن انگشتر در انگشت های مختلف چیست؟“. برای ست کردن انگشترها نیز همین معانی صادق است و برای مثال انداختن انگشتر در شست دست برای مردان نشان قدرت طلبی بحساب می آید. در بیشتر کشورهای جهان، انگشت چهارم دست چپ یا همان انگشت انگشتری مرسوم‌ترین انگشت برای حلقه است.طبق افسانه ها رگ این انگشت مستقیماً به قلب می‌رسد و این رگ، «رگ عشق» نام دارد.

ست کردن انگشترها می تواند مراحل مختلف زندگی ما را به تصویر بکشد. لایه بندی انگشتر یک روند زیبا برای طلا و جواهرات بحساب می آید. پوشیدن و ست کردن انگشترهای مختلف در کنار هم گاهی برای بیان مراحل مختلف و حالت های مختلف ما در زندگی نیز استفاده می شود.

برای مثال معمولا برای ست کردن انگشترها، از پوشیدن انگشتر نامزدی، بعد انگشتر ازدواج یا حلقه ازدواج و در کنار آن از حلقه های زیبای دیگر شروع می شود و این روند با ترکیب انگشترهای جدید با انگشترهای قدیمی ادامه می یابد.

ست کردن انگشتر طلا، طلاپین، انگشتر طلای طلاپین

“چطور انگشترهای خودم را ست کنم؟”

بدون شک سلیقه فردی یکی از مهم ترین موارد برای ست کردن انگشتر طلا در کنار هم است؛ اما موارد زیر می تواند راهنمای شما برای این مورد باشد:

 

ست کردن انگشتر طلا به سبک ترکیبی

در دنیای مد و فشن ترکیب زیورآلات با یکدیگر بدون هیچ دغدغه‌ای صورت می‌گیرد .در سبک ترکیبی شما می‌توانید از چندین انگشتر از جنس متفاوت و یا حلقه و با رنگ‌های گوناگون استفاده نمایید.

هیچ فرقی در استفاده از تعداد انگشترها و یا استفاده از انگشت خاصی وجود ندارد. اما معمولا در این نوع از حلقه‌های بدون نگین و یا رینگ استفاده می‌شود. بدین ترتیب شما می‌توانید انواع انگشترهای خود را در این سبک با هم ترکیب و استفاده نمایید.

با این وجود ترکیب رینگ‌هایی از نقره، طلای رزگلد و طلای زرد یک ست ترکیبی زیبا می‌سازد.

  • انگشتر هایی قدیمی خود را مبنا قرار داده و هر انگشتر جدیدی که میخرید با این انگشتر هماهنگ باشد.
  • استفاده از انگشترهای با سنگ های قیمتی، مخصوصا انگشتر طلا با سنگ قیمتی در کنار سایر انگشترهای شما می تواند جلوه زیبایی ایجاد کند.
  • انگشترهای ظریف را با انگشترهای با سنگ های درشت امتحان کنید.

ست کردن انگشترهای مینیمال، طلاپین

ست کردن چند انگشتر طلا به سبک مینیمالیستی

سبک مینیمالیستی ست کردن انگشتر طلا در کنار هم، یکی از پرطرفدارترین سبک های ست کردن انگشتر طلا بحساب می آید. در این سبک معمولا از یک جنس فلز(مثلا انگشتر طلا) استفاده می شود و فلزات بکار برده شده نازک و با وزن کم هستند. برای مثال می توانید از چند انگشتر طلا در کنار هم استفاده کنید، یا از چند انگشتر رزگلد و یا چند انگشتر نقره در کنار هم استفاده کنید.

نکات زیر را برای ست کردن انگشتر طلای خود رعایت کنید.

  • ست کردن زیورآلات فقط به خود آن اکسسوری محدود نمی‌شود و باید لباس و تیپ شما با ترکیب انگشترها تناسب داشته باشد. استایل شما و لباس هایی که انتخاب می کنید، بهتر است همبستگی کامل با طلا و جواهر شما داشته باشد.
  • قانون کلی برای ست کردن انگشترها، وجود ندارد پس روش های دیگر را نیز تست کنید، شاید موارد جدید به شما بیشتر به شما می آید.
  • وقتی انگشترهای زیادی را با هم به دست می‌کنید، سعی کنید لاک ناخن‌هایتان ساده و به دور از رنگ و طرح‌های شلوغ باشند.
  • استفاده همزمان از دو انگشتر به نام حلقه و پشت حلقه نیز می تواند زیبایی خوبی به دستان شما بدهد.
  • حلقه نامزدی و حلقه ازدواج را در کنار یکدیگر استفاده کنید، زیرا یکی از ترندهای همیشگی بحساب می آید.

منبع: هپی جولری

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوالتو درباره طلا بپرس... ما کمکت میکنیم که حلش کنیx